Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Дата: 5 липня 2021 о 09:32, Оновлено 6 липня 2021 о 08:10

Поберезький ліцей Єзупільської селищної  ради – комунальний заклад, засновником якого є Єзупільська селищна рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

Заклад освіти розміщений на земельній ділянці площею 3,9957 га, на яку наявний державний акт на право постійного користування. Земельна ділянка огороджена.

Навчальний корпус Поберезького ліцею – триповерхова будівля загальною площею 2742 м². На території закладу розміщені такі  навчальні приміщення: 20 кабінетів площею 1271,4 м²; спортивний зал та спортивний майданчик  для проведення занять з фізичної культури; майстерня по дереву; психологічний кабінет; ресурсна кімната; актова зала; медпункт та їдальня. У їдальні, де є 80 посадкових місць, і в харчоблоці зроблено капітальний ремонт у 2019 році.

Упродовж 2017-2019 років  в будівлі ліцею вікна  та двері частково замінені  на енергозберігаючі. На першому  поверсі є внутрішні туалети, а капітальний ремонт зовнішньої каналізації проведено в 2018 році. Котельня ліцею – це окрема будівля, працює на твердому паливі (дрова) і забезпечує теплом приміщення навчального корпусу. Водопостачання забезпечується із закритої криниці, яка знаходяться на території ліцею, а також на території  знаходяться очисні споруди.

У закладі функціонує 1  комп’ютерний  клас (9+1 шт.), який підключено до мережі Інтернет, наявні 8 ноутбуків, 2 стаціонарних комп’ютери, 3 принтери, 2 телевізори, мультимедійна дошка.

Кабінети в достатній кількості оснащені дошками, меблями, партами, учнівськими столами, кріслами, а кабінети  Нової української школи забезпечені телевізорами, принтерами, ламінаторами та ноутбуками, які теж підключені до мережі Інтернет.

Спортивний зал із резиновим покриттям підлоги  оснащено спортивним інвентарем у достатній кількості: 8 волейбольних, 10 футбольних, 6 баскетбольних, 20 тенісних м’ячів; 2 канати, 2 тенісних столи, 6 тенісних ракеток, 9 гімнастичних матів, гімнастичний козел та гімнастична колода,  2 волейбольні сітки.

На території закладу наявний спортивний майданчик, на якому  розміщені футбольне поле, волейбольна та баскетбольна площадки, гімнастичні снаряди, яма для стрибків у довжину.

У ліцеї знаходиться бібліотека, послугами якої користуються всі учасники освітнього процесу. Бібліотечний фонд  складає: підручників – 4479; художньої літератури – 5601, що забезпечує виконання освітніх програм з української і зарубіжної літератур.

Майно ліцею (будівля ліцею, котельня,  огорожа, водогін, очисні споруди), на яке наявне свідоцтво на право власності, закріплене  за громадою села Побережжя.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.